محل تبلیغات شما
دیروز جلسه اول گفتار درمانی بود در حقیقت جلسه ارزیابی، گفت حداقل حداقل حداقل شش ماه زمان نیاز داره، اگه توی شش ماه کنجد با گفتار درمان ارتباط برقرار نکرد ارجاع داده میشه به کار درمان .
تمرین میده برای خونه و باید توی هر هفته چند کلمه جدید یاد بگیره، خیلی سخته روز اول تمرین من که خوب نبود به نظرم. گفته بود فیلم بگیر ایراداتو بگیرم ولی کنجد هم دید باباش داره فیلم میگیره بازی رو ول کرد و رفت .
حالا این گفتار درمانه کارش خیلی خوبه ولی توی بیمارستان دولتیه نمیدونم ببرم مراکز خصوصی بهتره یا اینجا هم خوبه؟؟؟
هفته ای یک روز باید از محل کارم مرخصی بگیرم الان رفتم با رئیسم صحبت کردم گفت صبحه بعداز ظهر نیست؟؟؟
آخرشم گفت عیبی نداره انشاالله خوب میشه نگران نباش منم پسرمو میبردم گفتار درمانی .
خدایا به امید تو 

ادامه ماجرای کنجد

جلسه اول گفتار درمانی

صدا خنده پدرو مادرتونو ضبط کنین، خیلی ها حسرت شنیدن دوباره صدای پدرو مادرشون رو دارن ...

گفتار ,توی ,حداقل ,درمانی ,جلسه ,اول ,گفتار درمانی ,شش ماه ,جلسه اول ,حداقل حداقل ,اول گفتار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Keneth's page اینورتر یاسکاوا pleatlobsspeedex آموزش ترکی آذربایجانی السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها بررسی رشته های دانشگاهی آموزش سئو سایت ✧♛✧ My Beauty Story ✧♛✧ تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی و متوسطه اول Larry's life