محل تبلیغات شما
سه شنبه کنجد وقت گفتار درمانی داشت و همون دقایق اول گفتار درمان گفت احتیاج به کار درمان هم هست گفت به حرف من گوش نمیده و نمیتونیم بگیم همش از لجبازیه چون لجبازی اصلش از سه سالگی شروع میشه یه شماره کار درمان داد که ببرم پیشش و گفت آدم با وجدانیه اگه نیاز نباشه الکی تو رو نمیکشونه کار درمانی و میگه احتیاجی نیست حالا برای پنج شنبه وقت گرفتم. راستش از گفتار درمانی دارم یه سوء استفاده هایی میکنم مثلا یکی از عادت های بد میم اینه که همیشه تلویزیون باید روشن باشه و خب کنجد هم میررررررره جلوی جلوی تی وی الان البته از دیروز شروع کردم نمیدونم میم طاقت میاره یا نه گفتم موقع غذا خوردن باید تلویزیون خاموش باشه . آخه کنجد اون موقع نمیشینه پای سفره و هی باید بدوم دنبالش برای یه قاشق غذا، دیروز ناهار خوب بود ولی میم سختش بود ببینم چی میشه .
گفتار درمان گفت خیلی از عادت های بد کنجد با کاردرمانی بهتر میشه و خودت بعد میفهمی تغییراتشو . امید به خدا میرم جلو. خدایا خیلی دوستت دارم 
آهاااا یه چیز دیگه هم بگم و برم من وقتی خوابم میبره اصلا دوست ندارم بیدار بشم (البته فکر نکنم بقیه هم دوست داشته باشن) خواب من فقط خواب شبه و روز نمیخوابم خواب شبم که همینجوری تیکه تیکه میشه به خاظر کنجد برای همین عوامل دیگه عصبیم میکنه . دیشب بعد از اینکه کنجد رضایت داد بخوابه منم رفتم لالا . میم هم تی وی میدید و بعدم کار داشت پای کامپیوتر . نمیدونم ساعت چند اومده بود بخوابه ولی خب هر وقت که بوده من آن روی خانمی رو نشونش داده بودم انگار. صبح چیزی نگفت ولی خب خودم یه چیزای مبهمی توی ذهنم مونده بود که خودمم روم نشد چیزی بگم به فراموشی میسپارم چون تقصیر خودشه و صد بار گفتم من تو خواب نمیفهمم دیگه کی به کیه 

ادامه ماجرای کنجد

جلسه اول گفتار درمانی

صدا خنده پدرو مادرتونو ضبط کنین، خیلی ها حسرت شنیدن دوباره صدای پدرو مادرشون رو دارن ...

کنجد ,یه ,هم ,درمان ,میشه ,خواب ,درمان گفت ,کار درمان ,ولی خب ,تی وی ,های بد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

bridfectmijo گروه خانواده ابن سینا Richard's style Richard's memory tricileren شرکت نواندیشان آماری آبیدر remaboto gadfupadi بهرام آقاخانی چگنی جام جهانی 2018 . لیگ قهرمانان آسیا . خسرو آواز ایران ( استاد محمد رضا شجریان درگذشت )