محل تبلیغات شما
یادتونه گفتم میم حالش یه کم خوب نبود و رفت فوتبال . خب ب ب ب چهارشنبه که رفتم خونه با یک میم حال خراب مواجه شدم، گفتم دیشب گفتم نرو فوتبال بدتر میشی میگه نهههه بالاخره دوره اش باید میگذشت چه میرفتم چه نمیرفتم گفتم باشه  راستش اصلا دوست نداشتم مریض داریشو بکنم چون خودش اینکارو با خودش کرد ولی خب چه میشه کرد . تازه چند بار میخواستم بیام بنویسم حقش بود  ولی خب چه فایده منم چوبشو خوردم و پنج شنبه دورهمی خونه مامانمو نرفتیم . میم پنج شنبه نرفت سرکار و صبح داداشم زنگ زد و اومد بردش دکتر  . هم اون رفت بیرون بابام از اون سر شهر اومد که میم رو ببره دکتر . نمیفهمه که بعد با اون داداشش میره اون سر شهر فوتبال داداشش میتونه از مسیر ما بره خونشون که اینو برسونه نمیرسونه. دیگه چی اونم ساعت 12 شب میم با شخصی میاد خونه بعد میگم بهش میگه خب مسیرش دور میشه  ولش ش ش کن بزار به همین روندش ادامه بده به من چه اصلا .
از کنجد بگم که دیروز اینقدر سرفه کرد که کبود شد بعد یه چشمش که همیشه شک داشتم و وقتی گریه میکرد میگفتم این یکی اشک نمیاد دیگه با اون شدت سرفه ها خیس شده بود فکر کنم حداقل خیالم از این یکی باید راحت بشه مشکلی اگه بود که اون موقع هم اشک نمیومد  دوره داروهاش امشا تموم میشه خدا کنه تا امشب حالتاش بهتر بشه . و خودم . خودم هم علائم اولیه سرماخوردگی رو دارم مثلا الان که با همکارم احوالپرسی کردم گفت صدات گرفته 
آهاااا یه چیزی دیگه شنیدم بنزینم گرون شده ما که ماشین نداریم ولی اسنپ پ پ پ . باید ببینیم کرایه ها چقدر میشه 

ادامه ماجرای کنجد

جلسه اول گفتار درمانی

صدا خنده پدرو مادرتونو ضبط کنین، خیلی ها حسرت شنیدن دوباره صدای پدرو مادرشون رو دارن ...

اون ,میم ,خب ,گفتم ,ب ,خونه ,پنج شنبه ,با اون ,پ پ ,خب چه ,ب ب

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آسمان خدا مناقصات و مزایدات fillsussahik آستارا ریاضی Nellie's notes misnesoder به سوی ظهور نوحه سنتر-بروز ترین سایت دانلود مداحی شور جهان وبلاگ دخترونه نقد کره