محل تبلیغات شما
پروسه دنبال خونه گشتن ما خیلی داره طولانی میشه امیدوارم آخرش خوب باشه ولی توی همین ماه ها چند تا اتفاق افتاده که تجربه شده برام
مورد اول: یه خونه رو پیدا کردیم و قولنامه کردیم یک ماه پیش از همون اول هم میگفتیم میخوایم وام مسکن یکم بگیریم و سال ساخت میپرسیدیم که گفتن سال 86، بنگاه هم در جریان بود روز قولنامه پروانه ساخت رو هم بهمون نشون دادن ولی ما بی تجربه یه 86 دیدیم و گفتیم که همونه . یه 40 تومن اونجا پرداخت کردیم و بقیه شو چک دادیم سه تا با فاصله های نزدیک، و دو طرف هم پول بنگاهو دادیم اون روز پنج شنبه بود شنبه که رفتیم بانک گفت عمو جان این حتی اوراق هم بهش تعلق نمیگیره . بگذریم که چه استرسی کشیدم برای فسخ اون معامله، فروشنده ای که میگفت چک ها رو خرج کردم و آخرش چک ها رو آورد و گفت 40 تومن رو خرج کردم و هنوز نداده و بنگاهی که میگفت چون شما فسخ میکنین پول کمیسیون دو طرف رو باید شما بدین .
تجربه اول: فقط ط ط خودت مطمئن شو از صحت سند و پروانه ساخت و تا وقتی که مطمئن نشدی قولنامه رو امضا نکن .
مورد دوم: یه خونه پیدا کردیم که واقعا از نظر من عالی بود هم جاش و هم داخلش صاحبخونه هم یه خانم جا افتاده و خوب به نظر می رسید تنها مشکلش این بود که وام مسکن یکم بهش تعلق نمیگرفت و اوراق باید میگرفتیم که با این قضیه کنار اومدیم . بنگاهی هی به ما گفت این داره پشیمون میشه و بنگاه های دیگه قیمت بالاتر بهش گفتن و این حرفا سریع یه جلسه بیاین املاک . ما هم رفتیم و اونا هم اومدن بعد بهشون گفتیم یه کپی از مدارک بدین بریم بانک مطمئن شیم و اونا هم دادن بنگاه هم گفت برای اینکه کس دیگه ای رو به خونه راه ندن یه سه تومن بیعانه جلوی چشمشون بکشین که دیگه خونه مال شما باشه و مااااا
فروشنده گفت تا شما میرین کارای بانک رو اکی کنین منم دنبال خونه برای خودم میگردم و قرار شد روز سه شنبه بریم برای قولنامه . سه شنبه ما رفتیم و همه پولمون رو یه جا کردیم و از اونجایی که این خونه وام مسکن یکم بهش تعلق نمیگرفت بانک مسکن رفتم و پولمو برداشتم و حسابمو بستم . ظهر بنگاهی زنگ زد که این خانم یه خونه عکساشو دیده و پسندیده و شوهرش گفته نه حضوری ببین و تا ندیدی این خونه رو قولنامه نکن قرار اونا پنج شنبه ست خلاااااااصه خانم خونه رو دید و نپسندید و کلا از فروش خونه ش منصرف شد و من وام مسکن یکم رو بستم توی همین یک هفته قیمت اوراق دو برابر شده و برگشتم از سر جای اولم هم یه کم عقب تر
تاااااازه دیشب پسره بهم پیام داده من خیلی زحمت کشیدم برای این مورد یه حق احمه برام واریز کنین و شماره کارت فرستاده . من هیچ من سکوت
تجربه 2: نمیدونم این یکی تجربه ش چیه . چ میدونم قبول میکنن یا نه ولی همون بیعانه رو هم اگه قبول میکنن نریزین تا مطمئن نشدین

امروز قراره پول اون خونه قبلیه رو انشاالله پس بگیریم و عصر هم بریم این بنگاه برای گرفتن بیعانه . اولین باری نیست که خونه میخرن بابام و داداشم ولی نمیدونم این سری چرا اینقدر میپیچه همه چی .
انشاالله همه مستاجرا خونه دار بشن این همه ساختمون و ساختمون سازی اینا مال کیه آخهههه 

ادامه ماجرای کنجد

جلسه اول گفتار درمانی

صدا خنده پدرو مادرتونو ضبط کنین، خیلی ها حسرت شنیدن دوباره صدای پدرو مادرشون رو دارن ...

هم ,رو ,خونه ,یه ,مسکن ,کردیم ,مسکن یکم ,وام مسکن ,بهش تعلق ,کردیم و ,یه خونه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمایندگی موتوژن شرق تهران 22511922-021 immasgenic kitpehanli ♥♥♥خدایا پناهم باش♥♥♥ ewunohsa Ganji Immigration Services Canada موسسه مهاجرتی گنجی-کانادا fezomotur تارنمای دکتر زمان نورانی tomcalanpay مطالب جالب و خواندنی