محل تبلیغات شما
از صبح دارم فایل های آموزشی دوره مجازی فرهنگ سازمانی رو گوش میدم و الان امتحان دادیم من و همکارم با هم . من 85 شدم اون 95 . یعنی من همیشه برای یکی دیگه امتحان بدم نمره م بهتر میشه، البته خداروشکرررر که خوب شد عذاب وجدان میگرفتم اونجوری .
دیشب بالاخره رفتیم خونه خودمون . یه خرید درست حسابی باید بریم . بدجور عادت کرده بودم به مامان بابا ولی خوشحالم که رفتم خونه خودم و البته که دلم برای کنجد میسوزه چون از این به بعد هی باید در حال رفت و آمد باشه و نگران روزهای سردم . خدایااااااا حالا اگه یه امسال پاییز و زمستون بهاری باشه خیلی اوضاع طبیعت و ایستم به هم میریزه 

آهاااااا .رییس مستقیممونم امروز نیومده سرکار که بدن درد دارم انشاالله علایم کرونا نباشه که اگه اون کرونا داشته باشه یعنی ممکنه من و همکارم که کنارشیم نگیریم؟؟؟؟

ادامه ماجرای کنجد

جلسه اول گفتار درمانی

صدا خنده پدرو مادرتونو ضبط کنین، خیلی ها حسرت شنیدن دوباره صدای پدرو مادرشون رو دارن ...

باشه ,اون ,هم ,امتحان ,یعنی ,اگه ,من و ,دوره مجازی ,و همکارم ,روزهای سردم ,سردم خدایااااااا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مؤسسه ناشنوایان اکسیر ایذه talkapepet آموزش مقدماتی و ساده الکترونیک roilisucon Pedro's game الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم Eleanor's receptions آموزش طراحی و ساخت سایت به صورت حرفه ای slimdyryla گروه تئاتر تاخت