محل تبلیغات شما
ادامه پست قبل .
میم زنگ زده عزیزم 80 میریزی به حسابم (مثل اینکه پیامک حسابش فعال نیست و نفهمیده به حسابش پول ریختم) گفتم برای چی؟ من صبح برای تو و مامانت پول ریختم . میگه میخوام قبض برق مامانمو پرداخت کنم چرااااا برای مامانم پول ریختی مگه من نگفتم نمیخواد بریزی چرا بدون م کار انجام میدی چرا از قبل برنامه نمیریزی  گفتم من چند باره به تو میگم میخوام بریزم و میگی نه . گفتنش چه فایده داشت وقتی تو میگی نه . میگه من همین قبضاشو پرداخت میکنم بسه . میگم خب تو از قبل واریز قبضا به من بگو . میگه من بهت گفتم میگم بعد از واریز میگی تاااازه اونم یه بار که میخواستم براش پول بریزم یکی دو ماه قبل گفتی نمیخواد من دارم قبضاشو واریز میکنم . الانم اگه پول توی حسابت بود به من میگفتی؟ نه بعدش شاید میگفتی منم از سرکار که اومدم امروز حتما بهت میگفتم .
خب قبول دارم اینجوری بد شد ولی حالا بدشانسی آوردم که قبض برق داشت وگرنه که عیبی نداشت . 

نمیدونم چه مشکلی پیش اومده که پیام میاد برای قبضاش به مادرشوهرم لینکش باز نمیشه و خلاااااصه همیشه میاره میم پرداخت میکنه و خونشونم دو واحده و یک مغاره خیاطی که همه چی مشترکه بین سه تاشون  و مامان خانم همه رو خودش پرداخت میکنه.

قضیه پول ریختن من به حساب مامان میم هم به خاطر نگهداری از کنجده که هر چند وقت یکبار یه کارت هدیه براش میگرفتم اینبار شماره حسابشو گرفته بودم و پول رو مستقیم واریز کردم به حسابش .

به میم پیام دادم به مامانت بگو حقوقمو نریختن (واقعا میم چند وقتیه حقوق نگرفته) و شماره کارت خودشو بگیر میگه رمز دوم نداره میگم خب از سرکار اومدی کارتشو بگیر و برو اونم براش بگیر پیام داده باشه عشقم، دوستت دارم خیلی زیاد ممنونم نفسم که اینقدر به فکری . یه دونه ای  البته قبلش تلفنی که اونجوری گفت موقع خداحافظی بهش گفته بودم وقت کردی عصرم که اومدم یه مقدار دعوا کن باهام .
منم پیام دادم من میخواستم به وظیفه م عمل کنم حتی اگه پولام تموم شه اگه از قبض برق خبر داشتم فوقش اول اونو پرداخت میکردم و بعد بقیه شو میریختم به حساب مامانت .
شاید بحث بی موردی باشه از نظرتون ولی خب چون کفگیر ما خورده به ته دیگ همون 80 تومن هم برامون 80 تومنه و به میم هم حق میدم اون هم از قبض برق شاید خبر نداشته و تازه امروز مامانش بهش گفته . میتونست مامانش وقتی دید من به حسابش پول ریختم دیگه به میم میگفت بیا از کارت خودم بریز . همه اینا به کنار ولی لحن میم و البته ناراحتی خودم از اشتباه به وجود اومده یه کمی حالمو بدتر کرده انگار .

ادامه ماجرای کنجد

جلسه اول گفتار درمانی

صدا خنده پدرو مادرتونو ضبط کنین، خیلی ها حسرت شنیدن دوباره صدای پدرو مادرشون رو دارن ...

پول ,میم ,پرداخت ,یه ,میگه ,تو ,قبض برق ,به حسابش ,به میم ,پول ریختم ,حسابش پول

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه عمومی بقیة الله الاعظم (عج) سین کتابخانه عمومی ن و القلم بهاءآباد شهرستان زرند زنده باد پیشوا شوخیه مگه کفسابی سنگسابی نماشویی‌ساب‌زنی‌سنگ‌سابی کف سابی مغانلو 09126389245 نیازمندی های معلمین و دانش آموزان وخانواده بزرگ بورس mortcarsuide علمی، آموزشی و تربیتی Carolyn's blog تبلیغات اینترنتی | بازاریابی اینترنتی