محل تبلیغات شما
دیروز هم روز آرومی بود ظهر رفتیم و عدسی میم پز رو خوردیم کلی میم تعریف میکرد و میگفت که مامانش تعریف کرده و اینا منم گفتم آره خب خیلی خوشمزه ست . ساعتای 4:30 میم رفت بخوابه و منم خیلی گیج شده بودم کنجد تی وی رو شانسی روشن کرد و روی شبکه قرآن بود کنجدم که عاشق دعا و قرآن و نماز . منم این پشت چرت میزدم البته هی میومد جای من یه چیزایی تعریف میکرد که خب من نمی فهمیدم. خلاااااااصه آخرش پا شدم نمازمو خوندم و یه دونه کیم توی فریزر بود آوردم کنجد بخوره یه چند تا گازم البته خودم زدم (داشت آب میشد خب . کنجد ناوارده توی کیم خوردن هنوز )
ساعتای یه ربع به هفت میم بیدار شده بود و روی تخت گوشی دستش گرفته بود. منم کنجدو برده بودم دستشویی گفتم مامان جون جیش کن بعد لباس بپوشیم بریم بیرون . آخه هنوز کادوی تولد نخریده بودیم . دیگه اینبار میم نمیتونست بهانه بیاره چون دیگه وقتی نمونده بود آماده شدیم و رفتیم . من توی همون مغازه اول خریدمو کردم و بعدش فقط راه رفتیم . یهو کنجد از این ماشینا دید که توی پاساژ کرایه میدن رفتیم براش گرفتیم و یک ساعتم به خاطر اون فقط راه رفتیم . 9000 تومن ساعتی آخه چقدر گرون شده دفعه قبل 5000 تومن بود  خلااااصه که بعد از یک ساعت کنجدو با گریه از ماشین جدا کردیم و اومدیم .
هوس ساندویچ کرده بودیم برگشتیم خونه من شروع کردم به شام دادن به کنجد و میم هم رفت ساندویچ بخره . ساعتای 11:30 بردم کنجدو بخوابونم که دیگه نفهمیدم اصلا کنجد کی خوابیده . وقتی هم توی خواب رفتم سر جام بخوابم انگار کمی هاپ هاپ کردم  و باااااز نیمه های شب کنجد اومده پیش ما دراز کشیده چکار کنم آیا راهکاری دارین؟؟؟؟ راهی که به ذهن خودم صبح رسید این بود که ببرم روی تختش که وقتی بیدار شه خودشو روی تختش ببینه و اینکارو کردم نمیدونم تأثیر داره یا نه؟
امروز کنجد با باباش میره گفتار درمانی انشاالله خوب باشه . یادم رفته جایزه شو آماده کنم الان یادم افتاد  خدا کنه میم یادش نره ببره 

ادامه ماجرای کنجد

جلسه اول گفتار درمانی

صدا خنده پدرو مادرتونو ضبط کنین، خیلی ها حسرت شنیدن دوباره صدای پدرو مادرشون رو دارن ...

کنجد ,میم ,رفتیم ,توی ,منم ,روی ,و روی ,فقط راه ,راه رفتیم ,تعریف میکرد ,روی تختش

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

mitsuki-race 313 سردار تو را میخوانند چگونه علائم بیماری های دهان و دندان را تشخیص دهیم وبلاگ نمایندگی اردستان voibennoroun هووپ عاشقانه های شراره beachfjangnaris ندای یک بسیجی عاشق کورد پاتوق | 1200عضو